Руководителей николаевской полиции проведут в последний путь в Херсоне

Відповідальні, досвідченні, завжди на варті закону. Так колеги характеризують загиблих у трагічній аварії працівників поліції – Сергія Сидоренка та Володимира Іллічка, повідомляє https://firstregion.com.ua.

Провести в останню путь та висловити співчуття рідним загиблих поліцейських можна буде під час церемонії прощання, яка відбудеться завтра, 10 жовтня о 12.00 у приміщенні обласного Палацу молоді та студентів (колишній ДКТ) площа ім. Т.Шевченка,

Донедавна чоловіки проходили службу в поліції Херсонської області, а з 2018 року почали працювати у Головному управлінні національної поліції Миколаївської області. Сергій Сидоренко був заступником начальника – начальник кримінальної поліції, полковник поліції, а Володимир Іллічко очолював управління протидії наркозлочинності, полковник поліції.

Загиблим поліцейським було по 39 років. У Володимира Іллічка залишилася дружина та неповнолітній син. А Сергій Сидоренко очікував на первістка від дружини, з якою перебував у цивільному шлюбі.

Нагадаємо, ДТП сталася зранку 8-го жовтня на автошляху М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, а саме неподалік села Шевченкового Вітовського району Миколаївської області. Працівники поліції як раз виїхали до Миколаївської області на роботу на автомобілі Тоyота. Відбулося зіткнення з позашляховиком Lexus, що їхав назустріч. Водій і пасажир «Тойоти» загинули на місці події.

0 Комментарии

Добавить комментарий