Одесский подросток убил 14-летнюю школьницу, с которой вместе учился

Убита в передмісті Одеси 14-річна дівчинка і затриманий 15-річний підозрюваний, з яким жертву бачили в останній раз, навчались в одній школі. Як передає кореспондент УНІАН, про це стало відомо сьогодні під час наради в мерії. Як виявилось, загинула учениця одеської школи №71.

За словами заступника директора департаменту освіти і науки Одеської міської ради Оксани Скебало, загибла — з благополучної сім’ї. «Дівчинка не перебувала на обліку, вона була адекватна. Ситуацію будуть вивчати — сьогодні фахівці виїдуть до школи, перевірять, яка робота проводилась психологом, проаналізують ситуацію в класі», — сказала Скебало.

Мер Одеси Геннадій Труханов, доручив усім профільним підрозділам міськради провести відповідні перевірки й продумати можливі превентивні заходи.

«Наскільки я розумію, цей 9-класник (затриманий учора — УНІАН) із цієї ж школи», — сказав Труханов.

Як повідомляв УНІАН, вчора в лісосмузі, на території Лиманського відділу Одеської області, виявлено вбитою 14-річну дівчинку, про зникнення якої вчора заявила її мати. Встановлено, що 14-річна жителька Суворовського району Одеси 2 листопада разом із друзями відпочивала за межами міста, а потім кудись пішла з неповнолітнім хлопцем із цієї ж компанії. Не дочекавшись їхнього повернення, інші підлітки роз’їхалися по домівках. Пізніше поліція повідомила про затримання 15-річного підлітка, з яким пішла дівчинка. За фактом вбивства відкрито кримінальне провадження.

0 Комментарии

Добавить комментарий